Baumann GX60/14/45ST
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Încarcator lateral
Marca /model
Baumann GX60/14/45ST
Anul fabricatiei
2010
Ore de utilizare
12.352 h
Tara
Germania
Starea generală
Mascus ID
115EA693
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
DETALII
Tip putere
Diesel
Numar de stoc intern
4708
Capacitate maxima de ridicare
6.000 kg
Distanta de centru de gravitate
700 mm
Înaltime maxima de ridicare
4.400 mm
Ridicare libera
550 mm
Inaltimes drumului
3.150 mm
Catarg
Simplex
Lungime furca
1.400 mm
Cabină
Cabina închisa
Tipul anvelopelor
Pneumatic
Motor
Diesel - Perkins
Greutate transport
10.300 kg
Dimensiuni transport (Lxlxî)
4950 x 2220 x 3150 mm
Atasamente
Heizung, Vollkabine,
Alte informaţii
Plattform hohe: 950 mm