Bulmor DQN50/12/40
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Încarcator lateral
Marca /model
Bulmor DQN50/12/40
Anul fabricatiei
2016
Ore de utilizare
5.683 h
Locatia masinii
Friedberg-Derching
Tara
Germania
Starea generală
Mascus ID
5DD1557A
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
DETALII
Tip putere
Diesel
Numar de stoc intern
ANL1069450
Numar de producere
ANL1069450
Capacitate maxima de ridicare
5.000 kg
Distanta de centru de gravitate
600 mm
Înaltime maxima de ridicare
4.000 mm
Ridicare libera
150 mm
Inaltimes drumului
2.870 mm
Catarg
Simplex
Lungime furca
1.200 mm
Cabină
Cabina închisa
Tipul anvelopelor
Super elastic
Alte informaţii
- Fahrzeug: ohne Zusatzhydraulik
- Gabelträger
- Vollkabine mit Schiebetüren
- Heizung & Klima
- Partikelfilter integriert
- 5 x LED Arbeitsscheinwerfer vorne
- 2 x LED Rückfahrscheinwerfer hinten
- Beleuchtungsanlage mit Stand- und Fahrlicht, Bremslichter und Blinker
- Blitzleuchte
- Warnton bei Rückwärtsfahrt
- Spot hinten: BlueSpot
- Tischbreite: 1200 mm