*Sonstige RG4-25-1600-800
POA
FavoriteFavorit
shareDistribuie
Save searchSalvare căutare
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Stivuitoare - Altele
Marca /model
*Sonstige RG4-25-1600-800
Anul fabricatiei
2012
Tara
Germania
Starea generală
1
Mascus ID
E9896A13
DETALII
Numar de stoc intern
Q0250
Capacitate maxima de ridicare
1.250 kg
Distanta de centru de gravitate
600 mm
Catarg
Simplex
Lungime furca
1.600 mm
Cabină
Fara cabina/altele
Dimensiuni transport (Lxlxî)
0 x 0 x 0 mm