Stabau S11-ZV25-360°
POA
FavoriteFavorit
shareDistribuie
Save searchSalvare căutare
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Stivuitoare - Altele
Marca /model
Stabau S11-ZV25-360°
Anul fabricatiei
1999
Ore de utilizare
3.817 h
Tara
Germania
Starea generală
1
Mascus ID
7C8FA70D
DETALII
Numar de stoc intern
K1388
Capacitate maxima de ridicare
2.500 kg
Distanta de centru de gravitate
500 mm
Catarg
Altele
Lungime furca
1.100 mm
Cabină
Fara cabina/altele
Greutate transport
540 kg
Dimensiuni transport (Lxlxî)
1200 x 950 x 0 mm