Kalmar DC12-1200
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Stivuitor diesel
Marca /model
Kalmar DC12-1200
Anul fabricatiei
1995
Ore de utilizare
25.560 h
Optiuni extra
Stricat
Locatia masinii
Klagenfurt
Tara
Austria
Mascus ID
FD7EC54C
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
nu include TVA nerecuperabil
DETALII
Număr de roţi
6
Numar de stoc intern
G1129
Numar de producere
T33100.0547
Capacitate maxima de ridicare
12.000 kg
Înaltime maxima de ridicare
6.500 mm
Catarg
Duplex / ridicare libera
Distanta de centru de gravitate
1.200 mm
Garanție
Gebraucht
Placa portfurca
Vagon integral
Tipul anvelopelor
Pneumatic
Lungime furca
2.200 mm
Inaltimes drumului
4.925 mm
Cabină
Cabina închisa
Transmisie
Clark 13.7HR28000
Putere Motor
119 kW (162 hp)