Kalmar DCD370-12
POA
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Stivuitor diesel
Marca /model
Kalmar DCD370-12
Anul fabricatiei
2005
Ore de utilizare
28.990 h
Locatia masinii
DALMINE
Tara
Italia
Mascus ID
EC9C087C
DETALII
Numar de stoc intern
75
Capacitate maxima de ridicare
37.000 kg
Înaltime maxima de ridicare
3.500 mm
Catarg
Duplex
Distanta de centru de gravitate
1.200 mm
Inaltimes drumului
4.300 mm