Double A 10228S10KGN 28 ft T/A Gooseneck Equipment
POA
FavoriteFavorit
shareDistribuie
Save searchSalvare căutare
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Remorci transport vehicule
Marca /model
Anul fabricatiei
2026
Locatia masinii
Lake Worth, Texas
Tara
Statele Unite ale Americii
Mascus ID
2226E35D
DETALII
Numar de stoc intern
Numar de producere
71UGN2827TT014487
Alte informaţii
2026 Double A 10228S10KGN 28 ft T/A Gooseneck Equipment Trailer (Unused) Torsion Axle, Electric Brakes, 23 ft Main Deck, 5 ft Fixed Dovetail, 80 in Usable Deck Width, 102 in Overall Deck Width, Storage Compartments, Deck Over Tires, Spring Assisted Ramps, Wood Flooring, 215/75R17.5 Tires, 20000 lb GVWR, 10,000 Torsion Axle 2-brakes Super Single Driver over Fender (28 5) Rectangle Tubing Frame & Neck 10 in Channel Drive Over Fender 3 in Channel Cross Members 2-12K DLJ's Stake Pockets and Rub Rail 5 ft Sand Up Ramps W/Spring Assist 2 in Treated Lumber Floor Locking Chain Box ST215/R17.5 Tires (16 ply) LED Lights