Systemair AXC800-5-18-14 2GC
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Alte echipamente miniere
Marca /model
Systemair AXC800-5-18-14 2GC
Anul fabricatiei
2016
Locatia masinii
Sissa Trecasali, Parma
Tara
Italia
Mascus ID
9D3548F3
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
DETALII
Numar de stoc intern
Greutate neta
1.500 kg
Putere Motor
44 kW (59,8 hp)
Dimensiuni transport (Lxlxî)
1080 x 2300 x 2000 mm
Tara de productie
Italia
Termen de livrare
EXW
Atasamente
Axial Fan two-stage contra-rotanting + inverter
Impellers with profiled blades made of cast aluminum alloy
Diameter 800 mm
Airflow 11,5 mc/sec - Pressure 1900 Pa
Impeller speed 2880 r.p.m.
Power 2x22 kW
Voltage 400 V