GENERATOR GIGAPOWER LT-W400GF
Anul fabricatiei
2023
Optiuni extra
Nou/nefolosit
Locatia masinii
CLUJ NAPOCA, Cluj
Tara
România
Mascus ID
80ED36D6
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
DETALII
Putere Motor
428 kW (582 hp)
Producător de motoare
CUMMINS
Alte informaţii
GENERATOR ELECTRIC GIGAPOWER LT-W400GF, AN FABRICATIE 2023, NEFOLOSIT. 500KVA, 400V, 720A, motor CUMMINS de 428kw, nou, nefolosit.