Gigapower LT-W400GF
Anul fabricatiei
2023
Locatia masinii
Bors, Bihor
Tara
România
Mascus ID
2EC006AC
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
DETALII
Alte informaţii
Generator de curent Gigapower LT-W400GF, an 2023, 500 KVA, 400 V, 720A, motor Diesel Cummins in 6 pistoane de 428 kW, stare noua, recent adusa. Pretul afisat NU contine TVA!!!