Sunward SWSL1008DC
POA
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Platforme foarfeca
Marca /model
Sunward SWSL1008DC
Anul fabricatiei
2024
Optiuni extra
Nou/nefolosit
Locatia masinii
Duisburg, Nordrhein-Westfalen
Tara
Germania
Starea generală
Mascus ID
EC959DF3
DETALII
Inaltimea de lucru
10 m
Tip putere
Electric
Număr de proprietari anteriori
0
Greutate neta
2.100 kg
Capacitate maxima de ridicare
230 kg
Tipul de suprafață
Placă
Tip tracţiune
2 WD
Înaltime maxima de ridicare
8 m
Producător de motoare
Elektro-Motor mit Akku-Antrieb
Original colour
türkis
Dimensiuni transport (Lxlxî)
247000 x 83000 x 185000 mm
Brand anvelope
NM-Bereifung
Calitate cauciucuri fata
100
Condiţia anvelopelor anterioare
100
Termen de livrare
FCA, CFR, EXW
Certificate
CE
Atasamente
Zusatzdeck
Alte informaţii
Scheren-Arbeitsbühne SUNWARD SWSL1008DC, Neugerät
Batterie-Antrieb, 4x 6V/225Ah, CE 2024
TECHNISCHE DATEN:
max. Arbeitshöhe 10,0 m
max. Arbeitsbühnenhöhe 8,0 m
max. Traglast 230 kg
max. Fahrgeschwindigkeit in Transportstellung 4,5 km/h
max. Fahrgeschwindigkeit ausgefahren 0,8 km/h
Deckerweiterung 0,9 m mit max. Traglast 113 kg
AUSSTATTUNG:
NM-Vollgummireifen 323 x 100 mm