Makinex GEN-16P-MS-240
Anul fabricatiei
2023
Locatia masinii
Weatherford, Texas
Tara
Statele Unite ale Americii
Mascus ID
9CC67F88
DETALII
Numar de producere
Numar de stoc intern
Alte informaţii
2023 Makinex GEN-16P-MS-240 16.8 kW Portable Generator Set 2022 US EPA Label, CARB Compliant, Honda GX690 Gasoline Engine, 22.8 kVA/16.8 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles, Bottom Mounted Fuel Tank. to see more information.