Bomag BM2000/75 Cold Planer
Imprima
INFORMAȚII
Categorie
Utilaje asfalt cu freze reci
Marca /model
Bomag BM2000/75 Cold Planer
Anul fabricatiei
2017
Ore de utilizare
600 h
Locatia masinii
BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)
Tara
Olanda
Mascus ID
6DEF4F51
STABILIREA PRETULUI
Alege moneda
Pret
nu include TVA nerecuperabil
DETALII
Numar de stoc intern
Numar de producere
Putere Motor
567 kW (771 hp)
Certificate
CE
Alte informaţii
Used BOMAG BM 2000/75 Cold Planer – 2017 | For Sale at BIG Machinery
This BOMAG BM 2000/75 Cold Planer is now available for sale at BIG Machinery in the Netherlands.
- Condition: Used
- Year: 2017
- Engine: MTU 10V1600, 10-cylinder
- Cutting width: 2000 mm
- Cutting depth: 350 mm